Stipendijos už mokymosi rezultatus (skatinamosios stipendijos)

Aš turiu akademinę skolą. Ar yra tikimybė man gauti skatinamąją stipendiją?
Skatinamoji stipendija skiriama pagal geriausiųjų eilę. Jos priekyje yra gerai besimokantys studentai, kurie neturi nė vienos akademinės skolos. Į galą krenta studentai su akademinėmis skolomis. Todėl tikimybė gauti skatinamąją stipendiją yra labai maža.

Įstojau į valstybės nefinansuojamą vietą. Ar galėsiu gauti skatinamąją stipendiją?
Deja, ne.

Baigiau semestrą šį pavasarį gerais balais, prieš tai gavau stipendiją, o dabar už rugpjūtį negavau… Esu 3 vietoje, ar gausiu stipendiją?
Iki rugpjūčio mėnesio stipendiją gavai už rudens semestro pasiekimus, stipendiją už rugpjūtį gausi rugsėjo mėnesį, jeigu Tau ji priklauso už pavasario semestrą.

Ar grįžę studentai iš akademinių atostogų gauna stipendiją, jei pagal rotaciją jiems ji priklauso?
Gauna, bet tik tuo atveju, jei ankščiau (prieš akademines) to semestro metu stipendijos nėra gavęs (t. y., išvis nesimokė to semestro, išėjo į akademines prieš jam prasidedant, arba mokėsi, bet dėl kažkokių priežaščių stipendijos negavo). Jeigu prieš išeinant akademinių atostogų studentas gavo skatinamąją stipendiją, ir jam išėjus mokėjo už visą semestrą, grįžus antrąkart jam jau nebemokės.

Išvažiuosiu kitą semestrą pagal Erasmus mainų programą. Jeigu dabar gerai pabaigsiu semestrą, ar galėsiu būdamas užsienyje gauti stipendiją?
Taip, išvažiavusieji pagal mainų programas gali gauti skatinamąją stipendiją.