Akademinės atostogos, studijų sustabdymas, nutraukimas, grįžimas į studijas

Iki kada galiu pasiprašyti akademinių atostogų?
Akademinių atostogų prašyti galima bet kada.

Ketinu grįžti iš akademinių atostogų. Dekanate (studijų skyriuje) sakė ateiti rugpjūčio 30 dieną atnaujinti studijas, tačiau paskutinę rugpjūčio – pirmą rugsėjo savaites būsiu užsienyje, ar įmanoma būtų atnaujinti studijas kitu laiku, jei taip – kokiu? Jei ne – kaip man elgtis?
Gali ateiti ir šiek tiek ankščiau, kai tik dekanatas (studijų skyrius) bus baigęs atostogauti. Taip pat vietoj tavęs gali ateiti tavo įgaliotas asmuo ir atnešti viską, ko reikia (prašymą ir gydytojo pažymą).

Norėčiau atnaujinti studijas, bet kitoje studijų programoje. Ką reiktų daryti?
Jeigu tavo senoji ir norima studijų programos skiriasi nei 15 kreditų, tuomet tau tereikia nueiti į dekanatą (studijų skyrių) ir parašyti prašymą. Jei bus vietų, tave turėtų priimti. Jeigu skirtingų dalykų daugiau, tuomet prieš įstojant į naują specialybę turėtum kaip laisvasis klausytojas išsilaikyti skirtumus, kad liktų ne daugiau, nei 15 kreditų.

Nutraukiau studijas, tačiau po metų vėl įstojau į pirmą kursą, tačiau, bet vis dar esu praeitų metų studentų sąraše. Ką man reikėtų daryti tam, kad mane išbrauktų iš praeitų metų sąrašo?
Nueik į dekanatą (studijų skyrių), ten parašyk prašymą, kad tave išbrauktų iš sąrašų.