Kuratorių atranka

Kodėl verta būti kuratoriumi?

Kuratorystė – tai viena iš geriausią įspūdį palikusių patirčių mano gyvenime. Susipažinau su daug puikių žmonių, nuostabiai praleidau laiką, pagerinau savo viešo kalbėjimo bei komandinio darbo įgudžius, o svarbiausia, kad padėjau jaunesniajai kartai patogiau jaustis naujoje aplinkoje. Visus, kurie prijaučia panašiai veiklai, labai kviečiu nedvejoti ir išbandyti save būnant kuratoriu – nuostabi patirtis garantuota!
– Rokas Adomavičius (2016 m. kartos kuratorius)

Kuratorių programa man suteikė noro veikti ir išlaisvino. Iki jos neturėjau jokios veiklos po studijų, o tapusi kuratore supratau, kad veikti man patinka, suteikė vidinės motyvacijos. Be to tai – vienas geriausių pretekstų skanduoti „CHF!“ iš visos širdies Rugsėjo Pirmosios eisenoje.
– Gerda Janušauskaitė (2014 m. kartos kuratorė)

Tapau visuomeniškesnis, pradėjo rūpėti kiti, netik aš pats. Buvo smagu. Įsiliejau į studentų atstovybės veiklą.
– Rokas Paulius Petrauskas (2013 m. kartos kuratorius)

Kuratorystė yra gėris, dėka jos tu patiri daug naujos, be galo linksmos veiklos, susipažįsti su naujais žmonėmis, susirandi naujų draugų. Tampi daug atsakingesnis ir tiesiog visapusiškai patobulėji kaip žmogus ir galbūt net tampi kažkam autoritetas.
– Ieva Paklonskaitė (2013 m. kartos kuratorė)

Kuratorių programos privalumas tas, jog ji naudinga ne tik pirmakursiams, bet ir patiems kuratoriams. Pati įgijau kalbėjimo prieš auditoriją įgūdžių bei išmokau koncentruotai pateikti fuksams reikalingą informaciją per trumpą laiką. Žinoma, negalima atmesti ir to fakto, jog pirmakursių stovyklos bei studijų metu susipažinau su šauniais, įdomiais bei motyvuotais žmonėmis, kurie ir mane įkvepia veikti toliau.
– Iveta Jasmantaitė (2015 m. kartos kuratorė)

Artėjant vasarai ir naujiems mokslo metams, pradedame kuratorių atranką, todėl kviečiame visus norinčius užpildyti anketą!

Kaip tapti kuratoriumi?

Užpildyk anketą iki gegužės 20 d. ir sulauk pakvietimo į pokalbį.
Anketą rasi ČIA.

Turi klausimų?

Kreipkis kuratoriai@chgf.vusa.lt. 🙂